Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

Dyrektor

 

Pochodzę z Montrealu w Kanadzie, lecz mogę śmiało nazwać się obywatelką świata. Mieszkałam i pracowałam m.in. w Chile, Nikaragui i Libanie. W Polsce przebywam od 2003 roku. Ukończyłam studia wyższe z zarządzania w biznesie na Uniwersytecie McGill. Posiadam również stopień magistra filozofii uzyskany na Universite de Montreal. Prowadzę Dwujęzyczne Przedszkole (wcześniej Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny) "Pod Klonowym Listkiem" od 2009 roku. Specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego dzieci od najwcześniejszego okresu. Sama mam czwórkę dzieci, które uczestniczą w życiu naszego przedszkola. Oprócz pasji, jaką są dzieci interesuję się podróżami a od pewnego czasu moją pasją są biegi.

Zastępca dyrektora ds. metodycznych

Wychowawczyni grupy Górskie Orły

 

Ukończyłam studia I stopnia w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na UMK w Toruniu. Jestem również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu, dzięki czemu moje zajęcia są wzbogacone o muzykę w różnej postaci. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję, a każdy uśmiech na buzi małego człowieka jest motorem do dalszego działania. Jestem w trakcie awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.

Nauczyciel współorganizujący

 

Ukończyłam studia pedagogiczne uzyskując tytuł licencjata na kierunku edukacja niepełnosprawnych intelektualnie z terapią indywidualną oraz tytuł magistra na kierunku pedagogika sądowniczo – penitencjarna. W planach mam ukończenie studiów podyplomowych z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi jest pełna emocji, wyzwań oraz niespodzianek. Dzieci dostrzegają i doceniają małe rzeczy, przez co uczymy się od nich cieszyć się każdą chwilą. Ich uśmiechy są dla mnie źródłem satysfakcji i motywacji, dlatego moim priorytetem jest sprawiać, aby każde dziecko czuło się bezpieczne, ważne, potrzebne i wyjątkowe, a atmosfera w przedszkolu ciepła i przyjazna. Moją mocną stroną są zajęcia plastyczne, co w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią, która nie zna granic, prowadzi do powstawania fantastycznych rzeczy. W wolnych chwilach czytam książki, fotografuję, projektuję plakaty dla dzieci oraz planuję małe podróże. Posiadam tytuł nauczyciela stażysty.

Wychowawczyni grupy Zwinne Rysie
Logopeda

 

Jestem nauczycielem edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz oligofrenopedagogiem. W tym roku ukończyłam również studia logopedyczne realizowane na UMK w Toruniu.  Każdy spędzony dzień wśród gromadki roześmianych dzieci to dla mnie zastrzyk pozytywnych emocji. W pracy z dziećmi bardzo ważne jest dla mnie, aby traktować każdego w sposób indywidualny, pamiętając jednak o poświęcaniu maluchom równej uwagi, tak, aby każde z nich czuło się ważne.

Wychowawczyni grupy Wesołe Renifery

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika w specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia II stopnia w specjalności pedagogika wczesnoszkolna z terapią specyficznych trudności w uczeniu się. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, a ich radość, energia i ciekawość świata są dla mnie motorem do działania, mobilizują do stałego poszerzania wiedzy i doskonalenia swojego warsztatu pracy. Priorytetem jest dla mnie zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa, stworzenie przyjaznej atmosfery i warunków sprzyjających ich rozwojowi, a także indywidualne podejście do każdego dziecka i stymulowanie jego twórczej aktywności. Staram się, aby codzienne zajęcia i zabawy z dziećmi były kreatywne, pobudzały ich wyobraźnię, były dostosowane do ich indywidualnych możliwości i potrzeb.

Pomoc nauczyciela

 

Ukończyłam Collage języka włoskiego w Rzymie, gdzie mieszkałam wraz z mężem przez 15 lat. Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci: Vanessy lat 12 i Jakuba lat 9. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i pozytywnie nastawienie, a każdy uśmiech malucha jest dla mnie dawką dobrej energii. W wolnej chwili lubię gotować oraz czytać książki.

Logopeda

 

Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Toruniu uzyskując tytuł licencjata UMK. Następnie ukończyłam studia drugiego stopnia na kierunku filologia angielska na UMK. Jestem także posiadaczką dyplomu ukończenia Podyplomowego Studium Logopedii UMK. Pracuję w szkole podstawowej, gdzie od ośmiu lat uczę języka angielskiego, a od dwóch prowadzę terapię logopedyczną dla najmłodszych. Od niespełna roku prowadzę również swój gabinet logopedyczny. Praca logopedy codziennie stawia przede mną nowe wyzwania, gdyż każde dziecko wymaga bardzo indywidualnego podejścia i traktowania. Jednocześnie, praca ta daje mi mnóstwo satysfakcji, a obserwowanie często tak bardzo wyczekiwanych postępów moich podopiecznych daje mi motywację do dalszego działania. Prywatnie jestem mamą dwóch energicznych dziewczynek. W wolnym czasie jeżdzę na rolkach oraz biegam. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego i obecnie kończę pierwszy rok stażu na nauczyciela mianowanego.Posiadam tytuł nauczyciela stażysty.

 

Nauczyciel religii

 

Jestem absolwentem wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Relacje Interpersonalne i Profilaktyka Uzależnień. W tym roku rozpocząłem również kurs certyfikacyjny Specjalisty Terapii Uzależnień organizowany przez Polską Federację Społeczności Terapeutycznej w Gdańsku. Jestem nauczycielem w szkole podstawowej i gimnazjum w Zespole Szkół Nr 1 w Łysomicach. Praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcję i jest motywacją do ciągłego samorozwoju. W wolnych chwilach lubię grać w piłkę siatkową, czytać książki a także słuchać muzyki.

Nauczyciel

 

Jestem studentką pedagogiki WSB w Toruniu. Jestem pełnym zapału i zawsze uśmiechniętym opiekunem dzieci. W życiu prywatnym jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i osobą podchodzącą do swej pracy z poświęceniem, odpowiedzialnością i prawdziwą radością. Kocham dzieci i chcę im pomagać.

Nauczyciel Języka Angielskiego

 

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Toruniu z doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego różnych grup wiekowych. Magistrem UMK w Toruniu. Największą jednak radość i satysfakcję czerpię z pracy z dziećmi. Nieustannie poszerzam  swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach metodycznych. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem miłośniczką i propagatorką aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu, najchętniej na wycieczkach rowerowych lub pieszych wędrówkach. Jestem osobą energiczną, żywiołową a swój entuzjazm podczas zajęć staram się jak najlepiej wykorzystać zarażając pasją do języka angielskiego .

Nauczyciel współorganizujący

 

Ukończyłam studia pierwszego stopnia z zakresu pedagogiki specjalnej o specjalności edukacja i rehabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, studia podyplomowe- Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Diagnoza, edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu. Opieka nad dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, pozwala wejść w ich świat oraz czerpać wraz z nimi radość z najmniejszych drobiazgów dnia codziennego. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne oraz rozwija się we własnym tempie dlatego istotne jest docenianie nawet najmniejszych postępów dzieci.

 

 

Pomoc nauczyciela

 

Prywatnie jestem mamą trójki dzieci. W przedszkolu pełnię funkcję asystentki nauczyciela i prowadzę z dziećmi zajęcia plastyczne. Jestem absolwentką Liceum Konserwacji  Zabytków w Toruniu, Policealnego Studium Terapii Zajęciowej i Arteterapii  oraz Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej w Poznaniu, gdzie studiowałam na kierunku malarstwa sztalugowego specjalizację tkaniny artystycznej. Praca z dziećmi jest dla mnie wielką przygodą, zabawą ale też ogromnym wyzwaniem.

Nauczyciel

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna o specjalności edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika), studia magisterskie na kierunku pedagogika o specjalności opiekuńczo – wychowawczej z profilaktyką uzależnień oraz studia podyplomowe z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jestem wolontariuszką w Fundacji TRYBIK. Praca z dziećmi daje mi dużo radości oraz motywacji do dalszego rozwoju.

 

 

Wychowawczyni grupy Białe Misie

 

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie ukończyłam pedagogikę o specjalizacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Następnie skończyłam studia II stopnia na kierunku pedagogika rewalidacyjna (oligofrenopedagogika) zdobywając tytuł magistra. Od tego czasu niezmiennie pracuję w zawodzie. Prywatnie jestem mamą 3-letniej Poli i 1-rocznej Igi. W swojej pracy pragnę być dla dzieci nie tylko pedagogiem, ale także przyjacielem, który wesprze w codziennych trudach oraz cieszy się z każdego sukcesu. Zadowolenie i uśmiech dziecka jest dla mnie najlepszą nagrodą jaką można otrzymać. W wolnych chwilach lubię aktywnie spędzać czas, fotografować, czytać książki i podróżować.

 

 

Pomoc nauczyciela

 

Opiekuję się dziećmi od kilkunastu lat. Wkładam w moją pracę całe serce i zawsze staram się troszczyć o wszystkie dzieci jak o własne. Mój wkład w każdy dziecięcy uśmiech i rozwój daje mi ogrom satysfakcji i spełnienie. Prywatnie jestem mamą czwórki dzieci: dwójki nastolatków i dwójki maluchów. Uwielbiam aktywny wypoczynek, podróże, górskie wędrówki i dobre książki.

Top