Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

Osiągnięcia

Osiągnięcia (8)

W tej zakładce przedstawiamy Państwu konkursy w jakich biorą udział nasze Przedszkolaki oraz ich osiągnięcia.

Reprezentanci każdej z grup naszego przedszkola wzięli dziś udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek "Kolędujmy Małemu"w Papowie Toruńskim. Franciszek z Rysiów zdobył III miejsce, Michał z Misiów i Olek z Rysiów zdobyli wyróżnienia. Przedszkole pięknie reprezentowała również Basia z grupy Górskie Orły. Gratulujemy wszystkim naszym małym artystom!

 

Iga, Lena i Marcel z grupy Górskie Orły wzięli dziś udział w II Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez przedszkole "Gucio" z Torunia. Dzieci wykonały utwór "Świeć gwiazdeczko" i zdobyły II miejsce. Gratulujemy!!!!

 

 Reprezentacja naszego przedszkola wzięła udział w VI Przedszkolnym Przeglądzie Recytatorskim organizowanym przez Przedszkole Publiczne Jelonek w Papowie Toruńskim.  Marcelina Czerwińska zaprezentowała wiersz pt. "Samochwała", a Kalina Sękowska przedstawiła wiersz pt. "W pokoiku na stoliku". Miło nam poinformować że Kalina zdobyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy dziewczynkom pięknych występów!

 

 

W dniu dzisiejszym nasze dzieci brały udział w konkursie kolęd i pastorałek „Bóg się rodzi”. Konkurs zorganizowany był przez przedszkole Jelonek w Papowie Toruńskim. Karolina Umińska zajęła 2 miejsce w kategorii 3-4 latków, Karol Trawiński dostał wyróżnienie. Gratulujemy nagrodzonym i rodzicom zdolnych dzieci.

 

 

 Reprezentacja naszego przedszkola wzięła dzisiaj udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez przedszkole integracyjne „Gucio” w Toruniu. Gratulujemy wspaniałego występu!


 

 

W środę 9 maja odbył się konkurs recytatorski organizowany przez Publiczne Przedszkole Jelonek z Papowa Toruńskiego. Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki z grupy Górskie Orły: Maria Michalska i Aleksandra Trawińska oraz Gabrysia Popis z grupy Wesołe Renifery. Dziewczynki pięknie recytowały przygotowane wiersze. Każde z dzieci otrzymało po występie upominki i dyplomy. Serdecznie gratulujemy Marii Michalskiej, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii 6 latki. Dziękujemy rodzicom dziewczynek za pomoc w przygotowaniu do występu.


 

Dnia 11 stycznia nasze zdolne Dzieci wybrały się na konkurs kolęd dla przedszkolaków organizowany w Przedszkolu Jelonek w Turznie. W konkursie z naszego przedszkola brali udział: Jakub Kaczkowski, Anna Sawicka, Blanka Ordak, Aida Dembek. Konkurencja był bardzo duża, ale mimo to Aida Dembek, która zaśpiewała piosenkę „Leć kolędo w świat” zajęła trzecie miejsce!!! Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i chęci by startować w konkursach zewnętrznych, ponieważ wcale nie jest łatwo pokonać tremę i wyjść przed grono nieznanych ludzi i zaśpiewać. BRAWO PRZEDSZKOLAKI!


Top