Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

Galeria 2020-2021

08:00 Start
Przedszkole Miejsce
Zoila Nauczyciel

KONKURS 22 grudnia 2020

 Nasze przedszkolaki chętnie biorą udział w różnych konkursach i przeglądach.

- Nel i Artur że Zwinnych Rysiów oraz Tosia z Białych Misiow, wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole Jelonek, którego tematem była choinka. Miło nam poinformować, że Tosia otrzymała w tym konkursie wyróżnienie.
Starszaki- Helenka B., Amelka i Maja.W wzięły udział w przeglądzie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Przedszkole Gucio w Toruniu i zdobyły III miejsce.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! 
 

DOGOTERAPIA 21 grudnia 2020

W dniu dzisiejszym odwiedziła nas Pani Eliza ze swoim sympatycznym pieskiem Sali. Dzieci miały okazję ozdabiać pierniczki w kształcie piesków i kości specjalnym jogurtowym lukrem. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.


 

WIGILIA PRZEDSZKOLNA 18 grudnia 2020

W dniu dzisiejszym w przedszkolnym ogrodzie odwiedził dzieci Św. Mikołaj, przyniósł mnóstwo prezentów, opowiedział skąd przybywa i kto mu pomaga. Mikołaj został poczęstowany mlekiem i piernikami. Następnie każda z grup przedszkolaków obchodziła uroczyście Wigilię w swojej Sali.


URODZINKI 11 grudnia 2020

W piątek świętowaliśmy urodziny dzieci, które urodziły się w grudniu. Śpiewaliśmy im sto lat oraz składaliśmy życzenia.


 

PIECZENIE I OZDABIANIE PIERNIKÓW 8 grudnia 2020

W tym tygodniu wszystkie grupy z naszego przedszkola miały zajęcia z pieczenia i ozdabiania pierników.


 

MIKOŁAJKI 6 grudnia 2020

W dniu dzisiejszym wszystkie przedszkolaki i otrzymały mikołajkowe prezenty.


 

BAL JESIENNY 27 listopada 2020

W piątek w naszym przedszkolu odbył się bal jesienny. Panie przygotowały zabawy oraz poczęstunek.


 

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 25 listopada 2020

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

 Z tej okazji dzieci: malowały sylwetki misia, tańczyły misiowy taniec, uczestniczyły w sesji fotobudka z misiem, brały udział w grach i zabawach tematycznych.

 


 

MEKSYK 23 listopada 2020

W tym tygodniu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia i prezentacje o Meksyku. Przedszkolaki dowiedziały się gdzie leży Meksyk, jakie kolory ma na swojej fladze. Dzieci dowiedziały się, jak się mówi „cześć” po hiszpańsku, co lubią jeść i w co się bawią meksykańskie dzieci.


 

DOGOTERAPIA 23 listopada 2020

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu odbyła się dogoterapia. Odwiedziła nas Pani Eliza z przesympatyczną suczką Sali. Nasze przedszkolaki nauczyły się kolejnych ciekawostek o tym jak prawidłowo zajmować się psem. Bardzo dziękujemy za wspaniałe zajęcia.


 PRACE PLASTYCZNE ORŁY listopad

Nasze kochane Orły tworzą niesamowite prace plastyczne.


URODZINY 20 listopada

W piątek świętowaliśmy urodziny dzieci, które urodziły się w listopadzie. Śpiewaliśmy im sto lat oraz składaliśmy życzenia.

 

 

WARSZTATY BUDOWANIE DOMKÓW DLA PTAKÓW 5 października

W naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z budowania domków dla ptaków. Zajęcia z dziećmi  poprowadził Pan Tomasz Chudzik. Bardzo dziękujemy za wspólne majsterkowanie.


 

DZIEŃ CHŁOPAKA 30 września 2020

W dniu dzisiejszym w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Chłopaka.


 

TYDZIEŃ O KANADZIE SYROP KLONOWY 29 września 2020

W dniu dzisiejszym odbyły się kolejne zajęciach dotyczące Kanady. Dzieci poznały smak syropu klonowego.


 TYDZIEŃ O KANADZIE PLASTYKA 29 września 2020

W dniu dzisiejszym odbyły się kolejne zajęciach dotyczące Kanady. Dzieci z grup: Zwinne Rysie i Wesołe Renifery wykonały piękna grupową pracę plastyczną razem z p. Lidią.


 TYDZIEŃ O KANADZIE PLASTYKA 28 września 2020

W dniu dzisiejszym odbyły się kolejne zajęciach dotyczące Kanady. Dzieci z grupy Górskie Orły oraz Białe Misie wykonały piękna grupową pracę plastyczną razem z p. Lidią.


 

TYDZIEŃ O KANADZIE 25 września 2020

W dniu dzisiejszym odbyły się kolejne prezentacje dotyczące Kanady. Dzieci poznały dzikie zwierzęta zamieszkujące Kanadę. Dowiedziały się skąd się bierze syrop klonowy. Nauczyły się trudnego słowa: WIELOKULTUROWOŚĆ  i poznały jego znaczenie.


 

TYDZIEŃ O KANADZIE 24 września 2020

W dniu dzisiejszym grupy: Wesołe Renifery, Górskie Orły odwiedziła Pani Zoila z prezentacją dotyczącą Kanady. Dzieci zobaczyły jak wygląda flaga Kanady, wysłuchały hymnu, zobaczyły największe miasta. Dowiedziały się jakie sporty uprawiają kanadyjskie dzieci. Dzisiejsze spotkanie w grupie Białe Misie było kolejnym z z serii o Kanadzie.


 

TYDZIEŃ O KANADZIE 23 września 2020

W dniu dzisiejszym grupy: Białe Misie i Zwinne Rysie odwiedziła Pani Zoila z prezentacją dotyczącą Kanady. Dzieci zobaczyły jak wygląda flaga Kanady, wysłuchały hymnu, zobaczyły największe miasta. Dowiedziały się jakie sporty uprawiają kanadyjskie dzieci. Dzisiejsze spotkanie było pierwszym z serii o Kanadzie.


 

 URODZINKI 18 września 2020

Dzisiejszy dzień był okazją do świętowania urodzin naszych wrześniowych jubilatów. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń i uśmiechu na każdy dzień.


 

PRZECHODZENIE PRZEZ JEZDNIĘ  MISIE 17 września 2020

W dniu dzisiejszym nasze najmłodsze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do najbliższego oznakowanego przejęcia dla pieszych. Misie poznały zasady bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez jezdnię.


 

 MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI ORŁY 15 września 2020

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki dzieci własnoręcznie wykonały ramki ozdabiając je kropkami, tworzonymi poprzez stemplowanie. Celem tego nietypowego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Po wyschnięciu prac każde z dzieci pozowało do zdjęcia.

 

 


 

 

FOTORELACJA MISIE 14 września 2020

 Kilka zdjęć z zajęć w grupach: Zwinne Rysie, Wesołe Renifery, Górskie Orły


 

 

FOTORELACJA MISIE 9 września 2020

 Kilka zdjęć z zajęć w grupie Białe Misie


 

 

ALPAKOTERAPIA 10 wrzesnia 2020

 Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia alpakoterapii. Dzieci ze wszystkich grup mogły pogłaskać i nakarmić zwierzaki, a następnie wykonały pracę plastyczną – wykleiły alpakę prawdziwą wełną z alpaki. Zajęcia z tymi zwierzątkami sprawiają dzieciom wiele radości i na pewno nas jeszcze kiedyś odwiedzą.


 

 

WYCIECZKA DO OGRODU ZOOBOTANICZNEGO ORŁY I RENIFERY 9 września 2020

W dniu dzisiejszym starsze grupy z naszego przedszkola Wesołe Renifery i Górskie Orły pojechały na wycieczkę do Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu.


 

 

WYCIECZKA DO OGRODU ZOOBOTANICZNEGO MISIE I RYSIE 8 września 2020

W dniu dzisiejszym najmłodsze grupy z naszego przedszkola Białe Misie i Zwinne Rysie pojechały na wycieczkę do ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu.


 

 

 

AUDYCJA MUZYCZNA 4 września 2020

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedzili muzycy z Wszyscy Tworzymy Sztukę. Dzieci podczas audycji tworzyły przepis na muzykę.


 

 

PIERWSZY TYDZIEŃ 2 września 2020

Kilka zdięć z pobytu naszych milusińskich w pierwszym tygodniu w przedszkolu.


 

 

Dni integracyjne - 27/28 sierpnia 2020

W naszym przedszkolu odbyły się dni adaptacyjne, było bardzo wesoło. Witamy wszystkich nowych przedszkolaków.


 

Top