Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu: 666819063

Odwiedziny Pana Marka i Fuji

Przedszkole Miejsce

Dziś w Naszym Przedszkolu pojawił się niezwykły gość  Fuji – piesek rasy shiba inu wraz ze swoim Panem- Markiem Sznajter, który zajmuje się psim behawioryzmem.  Wizyta mogła się odbyć dzięki babci Maksa i Oskara Nahajowskiego - Pani Jolancie Grodzickiej, za co serdecznie dziękujemy. Nasze Przedszkolaki dowiedziały się jak postępować z psem, żeby i on i człowiek mógł czuć się bezpiecznie. Pan Marek oswajał dzieci zlęknione kontaktu z psem,  zachęcając  je by pogłaskały Fuji, która jest bardzo sympatyczną i dobrze wychowaną suczką. Fuji zaprezentowała też kilka sztuczek, a na koniec dzieci mogły poczęstować ją smakołykami. Dziękujemy Panu Markowi za poświęcony Nam dzisiaj czas i oczywiście serdecznie zapraszamy z kolejną wizytą.


Top